Marketingowe dane w jednym miejscu

Smartowski to wygodne narzędzie, które pozwala na analizę danych marketingowych z ponad 600 kanałów. Cross-channel jest dzisiaj podstawą internetowego marketingu, a odpowiednia identyfikacja mocnych i słabych punktów może odmienić wyniki Twojej firmy.

Wiemy, jak ważne są dane i wnioski, które można wyciągnąć z ich analizy. Świat digital zmienia się szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej, a ogrom informacji wymaga ich właściwej selekcji. Dzięki czytelnym raportom możesz zidentyfikować wyniki kampanii z wielu dotychczas odseparowanych źródeł.

Oszczędzasz czas

Nie musisz ręcznie eksportować danych z każdego źródła,
a później tworzyć zbiorczych zestawień. Smartowski automatycznie
zrobi to za Ciebie.

Zamów demo już teraz!

Dane w czytelnej formie

Nawet dane z jednego kanału marketingowego z uwagi na dużą ilość aspektów potrafią być mało czytelne – zwłaszcza w przypadku tradycyjnych arkuszy. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy korzystasz z multichannel marketingu.

Każda usługa charakteryzuje się nieco innymi wskaźnikami i opiera się na innych formułach. Z tego powodu – jako biznesowi praktycy – postawiliśmy na przejrzystość i klarowność zestawień, a także atrakcyjną formę graficzną, co niesamowicie ułatwia analizę i wyciąganie wniosków.

Możemy wykonać enrichment danych – na przykład przygotować formuły liczące dane na podstawie kolumn w bazie zgodnie ze wzorem podanym przez Klienta. Istnieje również opcja ujednolicenia nazewnictwa w przygotowanych raportach.

Szybkość reakcji
ma znaczenie

Smartowski dzięki automatycznemu pobieraniu danych z wielu kanałów umożliwia Ci błyskawiczną reakcję na rynkowe zmiany. Trudno o coś bardziej dynamicznego, niż internetowy marketing – nasze narzędzie umożliwia natychmiastowe dostosowanie się do trendów i przeciwdziałanie przepalaniu budżetów.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Twoja baza danych jest zaszyfrowana. Dzięki temu nikt nieautoryzowany nie ma dostępu do jej zawartości. Wykonujemy cykliczne backupy danych, a sam serwer znajduje się w bezpiecznym (i strzeżonym) miejscu w Polsce, co jest istotne w kontekście RODO.

Przekonaj się sam!

Transparentność to podstawa naszej filozofii.
Zobacz demo i przekonaj się, jak Smartowski może odmienić Twój biznes.

Zamów demo